Mi Bella Orizaba Hotel
Mi Bella Orizaba Hotel met 6 kamers, dat op 25 minuten lopen van de Riverwalk van Orizaba ligt, biedt toegang tot bezienswaardigheden van Orizaba.
Dit hotel is gelegen op 700 meter afstand van het Eco River Park en op een klein stukje lopen van uitgaansgelegenheden zoals de Big Ball Casino's. Gasten kunnen het López Park bezoeken, gelegen op op 30 minuten te voet van dit hotel in Orizaba. Mi Bella Orizaba is op afstand van 2 km tot de Teleférico de Orizaba gelegen. Busstation Parabus bevindt zich in de onmiddellijke nabijheid van de accommodatie in Orizaba.
De kamers zijn voorzien van airconditioning, samen met moderne gemakken zoals breedbandinternet en een TV.
Gasten zullen genieten van Mexicaanse maaltijden bij Trogon, dat op 8 minuten loopafstand van dit hotel is.
- Locale bezienswaardigheiden
- Paseo Del Rio Orizaba1412 km
- Museo de la cerveza1320 km
- Catedral de San Miguel Arcángel1398 km
- Monumento a "Miguel Hidalgo y Costilla"1476 km
- Monumento General Ignacio de la Llave1497 km
- Casa de las leyendas1353 km
- Gran Cafe de Orizaba1372 km
- Oficina Municipal De Enlace En Orizaba1381 km
- Casa Consistorial1354 km
- Luchthavens
- Luchthaven El Lencero144 km
Hotelfaciliteiten
Algemeen
- WiFi
Kamervoorzieningen
- WiFi is beschikbaar in kamers
- Flat-screen TV
Belangrijke mededeling
Veelgestelde vragen
- 🌇
Hoe lang duurt het om vanaf Mi Bella Orizaba Hotel naar het stadscentrum te gaan?
Het kost een wandeling van 20 minuten om in het stadscentrum van Mi Bella Orizaba Hotel te komen. - 🕗
Wat is de uitchecktijd in Mi Bella Orizaba Hotel?
Klanten van Mi Bella Orizaba Hotel moeten om 14:00 uitchecken. - 💵
Hoeveel kost het om een kamer te boeken in Mi Bella Orizaba Hotel?
De gemiddelde prijs van een kamer in Mi Bella Orizaba Hotel is $43. Neem voor meer specifieke informatie contact op met het hotelpersoneel. - 🚪
Welke kamertypes zijn beschikbaar in Mi Bella Orizaba Hotel?
Mi Bella Orizaba Hotel biedt Appartement, Suite met Twee Slaapkamers en Superior Kamer met een Queen Size Bed om eruit te kiezen.